Z doświadczenia wiemy, że każdy pacjent to indywidualny przypadek i może on mieć zupełnie inne podejście do poszczególnych etapów leczenia stomatologicznego.

Dlatego staramy się w pełni zrozumieć wszelkie obiekcje, a jednocześnie rozwiać wątpliwości i zaproponować metodę leczenia, która będzie najbardziej efektywna, ale także okaże się dogodna finansowo.

Naszym celem jest zapewnienie pięknego i zdrowego uśmiechu w sposób bezbolesny, w miłej i spokojnej atmosferze.

Na pierwszej konsultacji lekarz prowadzący stworzy tzw "plan leczenia" pacjenta. Poinformuje go o jego stanie uzębienia, możliwościach metod leczenia lub jego alternatywach, wytłumaczy wszelkie wskazania i przeciwskazania, wyliczy orientacyjny koszt i czas na wykonanie danej procedury.

W naszym gabinecie oferujemy naszym Pacjentom możliwość leczenia w sposób bezbolesny i profesjonalny. Bezpieczeństwo Pacjenta to priorytet, dlatego wszystkie używane narzędzia i instrumenty są wzorcowo sterylizowane przez firmę Melag bądź jednorazowe. Dodatkowo profesjonalny system unitów stomatologicznych czyli automatyczna dezynfekcja pozwala na jałowy dostęp wody w Państwa kubku oraz sprężone powietrze w dmuchawce.

Dysponujemy nowowczesnym sprzętem, który wysoko podnosi jakość świadczonych usług.

W trosce o naszych Pacjentów pozyskalismy mikroskop do leczenia endodontycznego,  Rtg dzięki, któremu w kilka sekund bedziemy mogli zobrazować ząb, urządzenia do mechanicznego opracowania kanałów, urządzenia do pomiaru kanałów, piaskarę i scaler. Wszystkie prace sa wykonywane za pomocą lup dzięki czemu zapewnia to jeszcze większą dokładność i precyzję.

Współpracujemy tylko z najlepszyni laboratoriami dentystycznymi w Polsce, by zapewnić Pacjentom najwyższy standart wykonywanych prac protetycznych przez czołowych techników dentystycznych specjalizujących się w stomatologii estetycznej.

Szybka rejestracja