Z doświadczenia wiemy, że każdy pacjent to indywidualny przypadek i może on mieć zupełnie inne podejście do poszczególnych etapów leczenia stomatologicznego.

Dlatego staramy się w pełni zrozumieć wszelkie obiekcje, a jednocześnie rozwiać wątpliwości i zaproponować metodę leczenia, która będzie najbardziej efektywna, ale także okaże się dogodna finansowo.

Naszym celem jest zapewnienie pięknego i zdrowego uśmiechu w sposób bezbolesny, w miłej i spokojnej atmosferze.

Na pierwszej konsultacji lekarz prowadzący stworzy tzw "plan leczenia" pacjenta. Poinformuje go o jego stanie uzębienia, możliwościach metod leczenia lub jego alternatywach, wytłumaczy wszelkie wskazania i przeciwskazania, wyliczy orientacyjny koszt i czas na wykonanie danej procedury.

Dzięki wykwalifikowanym specjalistom w naszym gabinecie, oferujemy  Pacjentom możliwość leczenia w sposób bezbolesny i profesjonalny.

 

W trosce o naszych Pacjentów dysponujemy sprzętem najnowszej generacji,  pozwalającym na przeprowadzenie nawet bardzo skomplikowanych zabiegów z zakresu chirurgii, endodoncji czy periodontologii.

Współpracujemy tylko z najlepszyni laboratoriami dentystycznymi , by zapewnić Pacjentom najwyższy standart wykonywanych prac protetycznych przez czołowych techników dentystycznych specjalizujących się w stomatologii estetycznej

Szybka rejestracja