Specjalistyczny Gabinet Dentystyczny STO DENT znajduje się w części Gdańska, która dostała "drugie życie". Zrewitalizowana dzielnica a wraz z nią ulica Chmielna zaprasza Wszystkich do nowo otwartego gabinetu stomatologicznego.

Doświadczona kadra wykwalifikowanych lekarzy specjalistów, którzy wspólnie tworzą zgrany i uzupełniający się zespół stomatologów i protetyków są w stanie sprostać nawet najtrudniejszym wymaganiom.

STO DENT to jeden z nielicznych gabinetów dentystycznych, który dysponuje technikami dentystycznymi, którzy na miejscu bez problemu zajmą się stroną techniczną. Dobiorą odpowiedni kolor, kształt i rozmiar nowych zębów do rys twarzy pacjenta, dzięki czemu sprawnie i bezbłędnie uporają się z każdą nawet najbardziej skomplikowaną pracą protetyczną.

Lekarze pracujący w Sto Dent stale poszerzają swoje umiejetności poprzez uczestnictwo w kursach merytorycznych jak i praktycznych w endodoncji, ortodoncji, protetyce, periodontologii, chirurgii stomatologicznej, implantologii oraz medycyny estetycznej.

Zespół lekarzy i pracowników w gabinecie dentystycznym Sto Dent przywiązuje szczególną uwagę do atmosfery panującej w czasie wizyty Pacjenta.

Mogą być Państwo pewni, że spotkanie z nami odbędzie się w rodzinnej atmosferze, nacechowanej indywidualnym i serdecznym podejściem do Pacjenta. W Sto Dent pomożemy Państwu w rozwiązaniu problemów "dentystycznych" w jak najskuteczniejszy sposób.

STO DENT Twój Piękny Uśmiech:)

Szybka rejestracja